M.Nesih özmen mh. karadal sk. no 5 Güngören/İstanbul
tr

E-Ticaret Sitesi

Anasayfa » E-Ticaret Sitesi
E-Ticaret Sitelerinin Tasarımı İle İlgili Bilgiler
Kişilerin oluşturduğu web siteleri günümüz şartlarında ticaret amaçlı kullanılmaktadır. Bu sayede birçok kişi ve kurum kazançlarını sağlamaktadır. Bu kazançların ve müşterilerin artış göstermesi için web sitelerinin çok iyi ve ticarete hizmet eden düzeyde tasarlanması gerekir.
E Ticaret Sitesi

E Ticaret Sitesi

Bu amaçla da alanından uzman tasarım şirketlerinden yarar sağlanabilir. Yazıda sizlere bu amaçla tasarım hizmetleri anlatılmıştır.

E-ticaret Nedir Ve Bu Siteler Neyi Kapsamaktadır?

1995 yılından sonra internetin kullanımı hızla artış göstermiştir. Günümüzde de virüs salgını her işin dijital hale gelmesine neden olmuştur. Ticaret bile artık internet üzerinden yapılabilmektedir.

Ticaretin elektronik ortamda yapılmasına mal ve hizmetlerin tanıtımının yapılmasına, üretiminin yapılmasına, satış, sigorta, dağıtım, ödeme gibi işlemlerin bilgisayar ağı üzerinden gerçekleşmesine elektronik ticaret kısa adı ile e-ticaret denmektedir.

Görüldüğü gibi elektronik ticaret birçok işlemi bünyesinde barındırmaktadır. Bu işlemlerin adım adım gerçekleşmesi için kişi ya da kurumun bu amaçla oluşturduğu bir web sitesine ihtiyacı vardır.

Bu web sitelerinin ise amaca uygun hizmet etmesi için bazı olgulara gereksinim duyulmaktadır.

E-ticaret Danışmanlığının Önemi Ve Hakkındaki Bilgiler 

Elektronik ticaret hizmeti vermek için oluşturulan web sitelerin amacına uygun hizmet verebilmesi için başarı odaklı bir e-ticaret danışmanlığı hizmetine gereksinim vardır.

Bu danışmanlık hizmetleri sitenin alt yapısını düzenlemekle işe başlamaktadır. Size siteniz için alternatif fikirler sunmaktadır. Bu da kazancı üst seviyeye çıkararak başarılı olmanızı sağlamaktadır.

Pazarlama, fikirler, ilham veren işler, alt yapının düzenlenmesi, reklam, müşteri artışı gibi işler danışmanlık hizmetlerinin içine girmektedir.

Bu hizmetler elektronik ticareti yapmak isteyen kişi ve kuruma çeşitli avantajlar da sağlamaktadır. Bu avantajların en başında ticaret sektöründe ilk sırada yer almak gelmektedir.

E-ticaret Sitesi Tasarımı Hakkında Bilgiler 

Bir web sitesinin kurulması çeşitli adımları da beraberinde getirir. Bu adımlar yazılım, donanım, işletim adımlarıdır.

Bu sistemi tek başınıza gerçekleştirmeye çalışmak size dezavantaj sunabilmektedir. Sistemin avantajlarından webtasarimciyim.com firmasından destek alarak faydalanabilirsiniz.

Web siteniz eğlenceli fikirler ile ithalat ve ihracat yapmaya uygun hale getirilir. Düzenlenir ve yeniden oluşturulur. İçerik alt yapınız sağlam ve kaliteli hale getirilir.

Yaratıcı fikirler ile web siteniz elektronik ticaret için idealden de öte hale gelmiş olur. Şirketin yaptığı tüm bu işlemler adımlarıyla beraber sırasıyla uygulanır. Bu sayede e-ticaret sitesi tasarımı konusunda sizin web siteniz fark yaratarak öne çıkar.

E-ticaret Sitesi Tasarımının Avantajları 

Elektronik ticaret sitelerinin tasarımı ilgili kişi ve kuruma çeşitli avantajları da getirmektedir. İşte tasarımın avantajları şöyle sıralanmaktadır:
-Özel web tasarımı ile sitenin reklam ihtiyacı giderilir.
-İyi bir tasarım ile siteniz markanızı en iyi şekilde tanıtır.
-Dünyaya açılmış olursunuz.
-Web sitenizi elektronik ticarette başarılı kılmak için çeşitli sosyal medya hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
-Müşteri artışı sağlamaktadır.
-Elektronik ticarette kazancınız hızla büyüyecektir.
-Ticarette portföyünüz hızla genişleyecektir.
-Sitenizin tasarımı ile elektronik ticarette ilk sırada yerini alırsınız.
Bu avantajlara sahip olmak zor bir iş değildir. Tek yapmanız gereken ücretsiz tanıtım, sosyal medya, ücretsiz destek gibi hizmetleri sunan webtasarimciyim.com sitesini ziyaret etmektir. Sitemizi ziyaret ettiğinizde web sitenizin amacına uygun şekliyle en kaliteli düzeyde hazırlandığını göreceksiniz.

E-ticaret Sitesi Tasarımı Konusunda Sitemizin Vermiş Olduğu Hizmetler

İlgili sitemiz webtasarimciyim.com adresiyle elektronik ticaret sitesi tasarımları konusunda birden fazla hizmeti bir arada vermektedir. İşte hizmet detayları şöyle sıralanmaktadır:

 • Web sitesi elektronik ticaret amaçlı olarak kurulur.
 • Bu kurulum adımında işlevselliğe önem verilir.
 • Alanında uzman yazılım kadrosu sitenin yazılım işini meydana getirir.
 • Modern tasarım seçenekleriyle site her tarayıcıya uyum sağlar.
 • Sitenin hızı çeşitli adımlar ile elde edilir.
 • Sitenin güvenlik sistemi şifre ve diğer çeşitli yöntemler ile sağlanır.
 • Sitenin tasarımı SEO uyumlu olarak yapılır. Bu da aramalarda sitenizin baş sırada yer almasını sağlar.
 • Tasarım projesi eksik olmadan kusursuz bir şekilde hazırlanır.
 • Uzman ekip her zaman amaca hizmet vermek için geliştirilmiştir.
 • Sitenin işlemleri bittikten sonra ücretsiz olarak tanıtım filmi size sunulmaktadır.
 • Yaratıcı fikirler sitenizin kurulmasında, geliştirilmesinde ve tasarımında uygulanmaktadır.
 • Sitemizle çalıştığınız her zaman da size destek verilmektedir.
 • Fiyatlar ekonomik seviyede bütçenizi zorlamamaktadır.
 • Sitenizin ve sizin isteklerinize olumlu olarak karşılık verilmektedir.
 • Teknoloji kargaşasından siteniz kurtularak hem sade hem de etkili bir içeriğe sahip olabilmektedir.

E-ticaret Danışmanlığı Nasıl Olmalıdır?
Bu danışmanlık hizmetini size en iyi şekilde alanında bir numara olan webtasarimciyim.com sitemiz vermektedir. Sitenin içeriğinde de var olan danışmanlık hizmeti belirli içerikleri kapsamalıdır.

Sizin web sitenizin elektronik ticarette başarılı olması buna bağlıdır. Öncelikle ticaret için pazarlama ve rakip analizi yapılmalıdır. Sizin işiniz ticaret ise reklam da dahil olmak üzere her şey en ince ayrıntısına kadar detaylandırılmalıdır. Dijital kimliğinizi web siteniz ticarette yansıtmalıdır. Doğal olarak site bu amaçla oluşturulmalıdır.

İletişime açık hale gelen site pazarlama konusunda hemen ilerlemelidir. Sizin koyduğunuz hedefler doğrultusunda üretim, tanıtım, satış, reklam işleriniz hedefi geçmelidir.

Gücünüzü dijital pazarda web sitenizin tasarımı sayesinde göstermelisiniz. Strateji, operasyon, çalışma ve tasarım konularında alanında uzman bir firmayla çalışmalısınız.

E-ticaret Sitesi Tasarımı Hizmetinde Özgünlük Faktörü 

Bu alanda özgünlüğün ne kadar önemli olduğunu anlamanız için kelimenin tam anlamına dikkat etmeniz gerekir. Özgünlük bir metni ya da bir yazıyı ya da bir siteyi rakiplerinden farklı kılan temel unsurdur. Bu fark oluşturulan eserin öne çıkmasını sağlar.

Bir web sitesinin elektronik ticaret amaçlı oluşturulması özgünlüğü de bu bağlamda beraberinde getirir. Şirketimiz özgünlüğü yaratıcı fikirleriyle sağlar. Tasarımda kimsenin yapmadığı fikirleri uygulamak kişisel olarak sizin sitenizi özgün kılar ve ön planda tutar.

Aynı zamanda web sitenizin özgünlüğü sağlayabilmesi için elektronik ticarette ilgili olan ürüne  de hitap etmesi gerekir. Ürün içeriği özgünlük için önemli olduğu gibi web siteniz de kişisel tarzınızı en iyi şekilde yansıtmalıdır. Bu sayede portföyünüz sizi en doğru şekilde anlayacaktır. Bunu sağlayacak olan da web sitenizin özgün, farklı, tasarımlı, yaratıcı içeriklere sahip olmasıdır.

Web Tasarım ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: